Logboek
Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van mutijn.
Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen:
januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026, november 2026
Selecteer maand & jaar
The Mongoose (2026) 2,5
gisteren om 23:09 uur
De Club van Sinterklaas Film: Paniek in het Pietendorp (2026) 3,0
gisteren om 13:38 uur
Clayface (2026) 4,5
26 oktober, 22:39 uur
Eb (2026) 2,0
Alternatieve titel: Undercurrent, 25 oktober, 22:07 uur
The Addams Family (2019) 3,0
17 oktober, 20:57 uur
The Reckoning (2020) 3,0
14 oktober, 21:44 uur
Scooby-Doo (2002) 2,0
Alternatieve titel: Scooby-Doo: The Movie, 11 oktober, 23:04 uur
Heart of the Beast (2026) 3,5
10 oktober, 23:31 uur
Casper (1995) 3,0
8 oktober, 22:12 uur
Practical Magic (1998) 3,0
7 oktober, 23:08 uur
Ghostbusters: Afterlife (2021) 3,0
6 oktober, 06:58 uur
The Nightmare before Christmas (1993) 4,5
Alternatieve titel: Tim Burton's The Nightmare before Christmas, 3 oktober, 20:42 uur
