• 18.108 nieuwsartikelen
  • 184.980 films
  • 12.863 series
  • 35.442 seizoenen
  • 653.722 acteurs
  • 201.188 gebruikers
  • 9.523.403 stemmen
Avatar
 

Logboek

Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van Latino24. Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026, november 2026

Selecteer maand & jaar

Unhook the Stars (1996) 5,0

afgelopen maandag om 00:54 uur

stem geplaatst

details  

Primetime (2026) 3,5

afgelopen maandag om 00:50 uur

stem geplaatst

details  

The Poughkeepsie Tapes (2007) 2,5

afgelopen maandag om 00:48 uur

stem geplaatst

details  

The Fugitive (1993) 5,0

23 oktober, 02:13 uur

stem geplaatst

details  

The Social Reckoning (2026) 4,0

15 oktober, 01:59 uur

stem geplaatst

details  

The Social Network (2010) 5,0

15 oktober, 01:57 uur

stem geplaatst

details  

The Hitcher (2007) 2,5

7 oktober, 21:38 uur

stem geplaatst

details  

Verity (2026) 4,0

6 oktober, 18:59 uur

stem geplaatst

details  

Shelby Oaks (2024) 4,0

5 oktober, 00:54 uur

stem geplaatst

details  

The Proprietor (1996) 4,5

4 oktober, 10:00 uur

stem geplaatst

details