Logboek
Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van waisda.
Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen:
januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026, november 2026
Selecteer maand & jaar
Hamnet (2025) 3,5
gisteren om 21:53 uur
I Don't Feel at Home in This World Anymore (2017) 3,0
gisteren om 19:42 uur
Trois Couleurs: Blanc (1994) 3,5
Alternatieve titel: Three Colors: White, afgelopen zondag om 21:16 uur
Trois Couleurs: Bleu (1993) 4,0
Alternatieve titel: Three Colors: Blue, afgelopen zondag om 21:13 uur
The Witches (2020) 3,0
Alternatieve titel: Roald Dahl's The Witches, afgelopen zaterdag om 17:53 uur
Le Sixième Enfant (2022) 3,5
Alternatieve titel: The Sixth Child, 25 oktober, 12:26 uur
El Ojo del Huracán (1971) 3,0
Alternatieve titel: In the Eye of the Hurricane, 23 oktober, 21:18 uur
Joueuse (2009) 3,5
Alternatieve titel: Queen to Play, 22 oktober, 21:22 uur
Underbara Älskade (2006) 3,5
Alternatieve titel: Suddenly, 18 oktober, 14:22 uur
Doing Life (2026) 3,0
17 oktober, 15:47 uur
After Yang (2021) 2,5
17 oktober, 13:57 uur
Nowhere Special (2020) 4,0
16 oktober, 21:02 uur
El Faro de las Orcas (2016) 3,5
Alternatieve titel: The Lighthouse of the Whales, 15 oktober, 21:34 uur
I Used to Be Famous (2022) 3,5
4 oktober, 19:46 uur
Radio (2003) 4,0
2 oktober, 22:07 uur
