Logboek
Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van hendrikjanjansen.
Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen:
januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026, november 2026
Selecteer maand & jaar
The Invite (2026) 4,5
afgelopen woensdag om 22:05 uur
The Red Shoes (1948) 3,0
Alternatieve titel: De Rode Schoentjes, afgelopen woensdag om 15:32 uur
Armored (2009) 2,0
afgelopen woensdag om 00:22 uur
Un Chien Andalou (1929) 4,0
31 oktober, 08:37 uur
McLaren (2017) 2,5
23 oktober, 21:53 uur
Nouvelle Vague (2025) 4,0
21 oktober, 20:02 uur
Dead Man's Wire (2025) 3,0
19 oktober, 23:37 uur
Parque Lezama (2026) 4,0
18 oktober, 11:51 uur
Huo Zhe Yan (2025) 3,0
Alternatieve titel: The Furious, 17 oktober, 23:32 uur
Sleuth (1972) 3,5
17 oktober, 20:24 uur
Stranger Than Fiction (2006) 4,5
15 oktober, 23:54 uur
Mountainhead (2025) 4,0
14 oktober, 23:56 uur
Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) 4,0
Alternatieve titel: Spider-Man: Een Nieuw Universum, 14 oktober, 20:14 uur
Lesbian Space Princess (2025) 3,5
14 oktober, 12:46 uur
Het Geheugenspel (2023) 3,5
13 oktober, 23:38 uur
Animals (2026) 3,0
13 oktober, 09:55 uur
Vanishing Point (1971) 4,0
11 oktober, 21:27 uur
Sullivan's Travels (1941) 2,5
Alternatieve titel: De Lotgevallen van Sullivan, 11 oktober, 12:34 uur
Power Ballad (2026) 3,5
10 oktober, 22:06 uur
Bleeder (1999) 3,5
9 oktober, 22:39 uur
A Woman under the Influence (1974) 4,0
Alternatieve titel: Invloeden op een Vrouw, 9 oktober, 16:33 uur
Eden Lake (2008) 3,0
7 oktober, 23:15 uur
Salaryman (2021) 3,5
7 oktober, 21:19 uur
The Mandalorian and Grogu (2026) 3,0
Alternatieve titel: Star Wars: The Mandalorian and Grogu, 6 oktober, 23:35 uur
Tuner (2025) 3,5
5 oktober, 21:15 uur
Dead of Winter (2025) 2,0
3 oktober, 23:50 uur
I Want Your Sex (2026) 3,5
3 oktober, 20:47 uur
Schumacher '94: Die Geburt einer Legende (2026) 2,0
Alternatieve titel: Schumacher '94: The Birth of a Legend, 3 oktober, 18:56 uur
Heart of the Beast (2026) 4,0
2 oktober, 22:26 uur
The Whisper Man (2026) 3,0
2 oktober, 00:47 uur
