• 18.094 nieuwsartikelen
  • 184.945 films
  • 12.857 series
  • 35.419 seizoenen
  • 653.722 acteurs
  • 201.180 gebruikers
  • 9.522.883 stemmen
Avatar
 

Logboek

Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van Grin. Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026, november 2026

Selecteer maand & jaar

Notre Salut (2026) 3,0

Alternatieve titel: A Man of His Time, gisteren om 23:34 uur

stem geplaatst

details  

Memento (2000) 4,5

gisteren om 17:03 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 4,0 sterren

details  

The Odyssey (2026) 3,5

afgelopen dinsdag om 18:59 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 3,0 sterren

details  

Swingtime in the Movies (1938) 3,0

afgelopen dinsdag om 01:33 uur

stem geplaatst

details  

Primetime (2026) 3,0

afgelopen maandag om 23:33 uur

stem geplaatst

details  

Eldorado (2008) 3,5

afgelopen zondag om 23:02 uur

stem geplaatst

details  

Toto le Héros (1991) 3,5

Alternatieve titel: Toto the Hero, afgelopen zondag om 18:57 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 3,0 sterren

details  

Vozvrashchenie (2003) 3,5

Alternatieve titel: The Return, afgelopen zaterdag om 18:31 uur

stem geplaatst

details  

Digger (2026) 3,0

afgelopen vrijdag om 18:07 uur

stem geplaatst

details  

Los Olvidados (1950) 3,0

Alternatieve titel: The Young and the Damned, 28 oktober, 23:57 uur

stem geplaatst

details  

Higanbana (1958) 2,5

Alternatieve titel: Equinox Flower, 26 oktober, 23:39 uur

stem geplaatst

details  

Rose (2026) 3,5

25 oktober, 23:10 uur

stem geplaatst

details  

Akira (1988) 3,5

Alternatieve titel: アキラ, 25 oktober, 19:30 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 3,0 sterren

details  

The Lighthouse (2019) 3,0

25 oktober, 02:48 uur

stem geplaatst

details  

Coward (2026) 3,5

23 oktober, 23:07 uur

stem geplaatst

details  

Le Crime de Monsieur Lange (1936) 3,0

Alternatieve titel: The Crime of Monsieur Lange, 23 oktober, 19:31 uur

stem geplaatst

details  

Manderlay (2005) 2,5

23 oktober, 04:03 uur

stem geplaatst

details  

Tatami (2023) 3,0

21 oktober, 03:20 uur

stem geplaatst

details  

À Plein Temps (2021) 3,0

Alternatieve titel: Full Time, 20 oktober, 01:31 uur

stem geplaatst

details  

The Invite (2026) 3,5

14 oktober, 23:14 uur

stem geplaatst

details  

They Drive by Night (1940) 3,0

Alternatieve titel: The Road to Frisco, 13 oktober, 01:53 uur

stem geplaatst

details  

La Jetée (1962) 3,0

Alternatieve titel: The Pier, 12 oktober, 20:59 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 3,5 sterren

details  

Code Inconnu: Récit Incomplet de Divers Voyages (2000) 4,0

Alternatieve titel: Code Inconnu, 12 oktober, 00:39 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 3,5 sterren

details  

Inception (2010) 3,5

10 oktober, 02:35 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 3,0 sterren

details  

Vinil Verde (2004) 3,0

Alternatieve titel: Green Vinyl, 9 oktober, 00:03 uur

stem geplaatst

details  

They Live (1988) 2,5

Alternatieve titel: John Nada: De Hel Breekt Los, 8 oktober, 23:11 uur

stem geplaatst

details  

Sabrina (1954) 3,0

8 oktober, 16:34 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 3,5 sterren

details  

13 Tzameti (2005) 3,5

Alternatieve titel: 13, 8 oktober, 01:45 uur

stem geplaatst

details  

Crossing the Bridge: The Sound of Istanbul (2005) 3,5

7 oktober, 23:32 uur

stem geplaatst

details  

Pressure (2026) 3,0

6 oktober, 19:19 uur

stem geplaatst

details  

Whisky (2004) 3,5

5 oktober, 20:56 uur

stem geplaatst

details