Logboek
Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van Paulus83.
Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen:
januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026, november 2026
Selecteer maand & jaar
Picture a Perfect Christmas (2019) 2,5
vandaag om 18:29 uur
Wild Horse Nine (2026) 4,5
vandaag om 13:52 uur
The Christmas Quest (2024) 3,0
gisteren om 16:04 uur
Primetime (2026) 3,5
afgelopen dinsdag om 23:16 uur
November 1st (2019) 3,5
afgelopen zondag om 10:48 uur
Clayface (2026) 3,5
afgelopen zaterdag om 12:32 uur
Cargo (2017) 3,0
29 oktober, 14:39 uur
Gail Daughtry and the Celebrity Sex Pass (2026) 3,0
24 oktober, 21:39 uur
Judas Kiss (1998) 3,0
24 oktober, 19:52 uur
Dust Bunny (2025) 3,5
24 oktober, 17:09 uur
Wildwood (2026) 4,5
23 oktober, 10:25 uur
Dark Skies (2013) 3,0
22 oktober, 20:17 uur
The Nun II (2023) 2,5
Alternatieve titel: The Nun 2, 21 oktober, 18:03 uur
Whalefall (2026) 3,5
20 oktober, 21:49 uur
Infarct (2025) 4,0
19 oktober, 11:22 uur
My Soul to Take (2010) 3,0
18 oktober, 20:54 uur
Needful Things (1993) 3,0
18 oktober, 18:48 uur
Serbuan Maut 2: Berandal (2014) 4,0
Alternatieve titel: The Raid 2: Berandal, 17 oktober, 19:18 uur
Unabomber (2026) 3,0
17 oktober, 01:15 uur
All My Life (2020) 3,0
16 oktober, 18:17 uur
Zootopia 2 (2025) 4,0
Alternatieve titel: Zootropolis 2, 14 oktober, 14:04 uur
Wen Er Maar Aan (2026) 3,5
14 oktober, 00:39 uur
Gallows Hill (2013) 2,0
Alternatieve titel: The Damned, 13 oktober, 01:00 uur
Robot Dreams (2023) 4,0
11 oktober, 17:33 uur
Days of Heaven (1978) 4,0
11 oktober, 14:49 uur
Strange World (2022) 3,0
11 oktober, 04:18 uur
Undead (2003) 2,5
10 oktober, 19:53 uur
Moana 2 (2024) 3,0
Alternatieve titel: Vaiana 2, 10 oktober, 02:51 uur
Wish (2023) 3,0
7 oktober, 21:08 uur
Heart of the Beast (2026) 4,0
6 oktober, 23:18 uur
Max Cloud (2020) 1,5
Alternatieve titel: The Intergalactic Adventures of Max Cloud, 4 oktober, 11:09 uur
Soulm8te (2026) 3,0
3 oktober, 17:13 uur
