Logboek
Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van SiccoB.
Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen:
januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026, november 2026
Selecteer maand & jaar
Wraak (2025) 2,5
Alternatieve titel: Revenge, afgelopen zondag om 23:00 uur
Hannibal Rising (2007) 4,5
4 november, 01:37 uur
Red Dragon (2002) 4,0
3 november, 00:24 uur
Duchess (2024) 3,5
30 oktober, 23:49 uur
Mens Erger Je Niet (1975) 2,5
29 oktober, 23:08 uur
Aces: Iron Eagle III (1992) 3,0
28 oktober, 23:10 uur
Epicenter (2000) 3,0
27 oktober, 22:55 uur
Grevlingene (2025) 3,0
Alternatieve titel: The Badgers, 27 oktober, 18:01 uur
De Film van Rutger, Thomas & Paco 2 (2026) 3,0
25 oktober, 23:48 uur
De Film van Rutger, Thomas & Paco (2025) 3,0
25 oktober, 21:50 uur
Executive Decision (1996) 4,0
Alternatieve titel: Critical Decision, 25 oktober, 01:59 uur
Fei Lung Gwoh Gong (2019) 3,5
Alternatieve titel: Enter the Fat Dragon, 24 oktober, 00:52 uur
Iron Eagle II (1988) 4,0
21 oktober, 20:52 uur
The Odyssey (1997) 3,0
Alternatieve titel: Homer's Odyssey, 20 oktober, 23:25 uur
Enola Holmes 3 (2026) 3,5
19 oktober, 22:35 uur
Enemy of the State (1998) 4,0
16 oktober, 01:25 uur
Hjartasteinn (2016) 4,0
Alternatieve titel: Heartstone, 14 oktober, 00:15 uur
Death Race 4: Beyond Anarchy (2018) 4,0
Alternatieve titel: Death Race: Beyond Anarchy, 11 oktober, 23:34 uur
The Last Legion (2007) 4,5
10 oktober, 19:06 uur
Edtv (1999) 4,0
10 oktober, 00:43 uur
Death Race: Inferno (2013) 4,0
Alternatieve titel: Death Race 3: Inferno, 9 oktober, 22:33 uur
Death Race 2 (2010) 4,0
8 oktober, 22:25 uur
Death Race (2008) 4,0
8 oktober, 00:28 uur
Easy A (2010) 3,5
6 oktober, 00:08 uur
Hamlet 2 (2008) 3,0
4 oktober, 01:00 uur
