• 18.096 nieuwsartikelen
  • 184.951 films
  • 12.859 series
  • 35.426 seizoenen
  • 653.722 acteurs
  • 201.181 gebruikers
  • 9.522.965 stemmen
Avatar
 

Logboek

Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van lordsnoopy. Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026, november 2026

Selecteer maand & jaar

Hercules (2005) 3,0

afgelopen dinsdag om 08:08 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 3,5 sterren

details  

Hoppers (2026) 3,0

Alternatieve titel: Jumpers, afgelopen zondag om 07:42 uur

stem geplaatst

details  

Big Momma's House 2 (2006) 3,0

27 oktober, 20:38 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 3,5 sterren

details  

Big Momma's House (2000) 2,5

27 oktober, 20:38 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 3,0 sterren

details  

Big Mommas: Like Father, like Son (2011) 2,0

Alternatieve titel: Big Momma's House 3, 27 oktober, 20:38 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 2,5 sterren

details  

Zambezia (2012) 2,5

Alternatieve titel: Zambezia: De Verborgen Vogelstad, 17 oktober, 20:10 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 3,0 sterren

details  

The Poseidon Adventure (2005) 2,5

8 oktober, 19:47 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 3,0 sterren

details  

Princess of Thieves (2001) 2,5

7 oktober, 20:38 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 3,0 sterren

details  

Pompeii (2014) 2,5

5 oktober, 22:19 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 3,0 sterren

details  

Mortal Kombat II (2026) 2,5

3 oktober, 21:06 uur

stem geplaatst

details  

Ladies First (2026) 2,5

2 oktober, 20:22 uur

stem geplaatst

details