Logboek
Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van Joskanis.
Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen:
januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026, november 2026
Selecteer maand & jaar
Dead of Winter (2025) 3,0
afgelopen dinsdag om 21:56 uur
Drop (2025) 3,0
afgelopen vrijdag om 22:58 uur
Evil Dead Burn (2026) 3,0
afgelopen vrijdag om 18:28 uur
My Father: The BTK Killer (2025) 3,0
27 oktober, 20:48 uur
The Surfer (2024) 2,5
26 oktober, 21:56 uur
The Long Walk (2025) 3,0
25 oktober, 21:54 uur
Nuremberg (2025) 3,5
25 oktober, 19:21 uur
Dangerous Animals (2025) 3,0
25 oktober, 16:24 uur
Girl in the Picture (2022) 3,5
22 oktober, 22:42 uur
The Murder of Rachel Nickell (2026) 3,0
15 oktober, 21:40 uur
Aileen: Queen of the Serial Killers (2025) 3,0
13 oktober, 21:02 uur
Animals (2026) 3,0
12 oktober, 21:25 uur
The Widower: 'Til Death Do Us Part (2026) 3,0
8 oktober, 22:23 uur
