Logboek
Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van Gorro.
Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen:
januari 2025, februari 2025, maart 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juli 2026, oktober 2026
Selecteer maand & jaar
Hopeu (2026) 3,5
Alternatieve titel: Hope, 19 oktober, 14:46 uur
The Invite (2026) 3,5
19 oktober, 14:36 uur
Spider-Man: Brand New Day (2026) 4,0
19 oktober, 14:25 uur
Pressure (2026) 3,5
19 oktober, 14:20 uur
In the Grey (2026) 2,5
19 oktober, 14:14 uur
Insidious: Out of the Further (2026) 2,5
19 oktober, 14:10 uur
Leviticus (2026) 3,0
19 oktober, 14:05 uur
Passenger (2026) 2,5
19 oktober, 14:00 uur
Evil Dead Burn (2026) 2,5
19 oktober, 13:54 uur
Teenage Sex and Death at Camp Miasma (2026) 3,5
19 oktober, 13:48 uur
Hokum (2026) 3,5
19 oktober, 13:47 uur
The End of Oak Street (2026) 3,0
19 oktober, 13:38 uur
The Whisper Man (2026) 2,5
19 oktober, 13:33 uur
Supergirl (2026) 3,0
19 oktober, 13:24 uur
Scary Movie (2026) 1,5
Alternatieve titel: Scary Movie 6, 19 oktober, 13:19 uur
Swapped (2026) 3,0
Alternatieve titel: Verwisseld, 19 oktober, 13:06 uur
Ladies First (2026) 2,0
19 oktober, 12:59 uur
Voicemails for Isabelle (2026) 3,0
19 oktober, 12:51 uur
Over Your Dead Body (2026) 3,0
19 oktober, 12:40 uur
The Mandalorian and Grogu (2026) 3,0
Alternatieve titel: Star Wars: The Mandalorian and Grogu, 19 oktober, 12:35 uur
The Sheep Detectives (2026) 3,5
Alternatieve titel: De Schapenspeurders, 19 oktober, 12:27 uur
