Logboek
Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van Rookbom.
Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen:
januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026, november 2026
Selecteer maand & jaar
The Girl We Let In (2026) 2,0
vandaag om 00:01 uur
Dead Howling (2026) 2,0
afgelopen zaterdag om 22:57 uur
Model Citizen (2026) 2,0
afgelopen zaterdag om 11:43 uur
Heart of the Beast (2026) 4,0
afgelopen zaterdag om 00:07 uur
Your Mother Your Mother Your Mother (2026) 1,0
afgelopen donderdag om 19:51 uur
The Mongoose (2026) 2,5
afgelopen woensdag om 20:53 uur
Beware Boiúna (2026) 3,0
afgelopen dinsdag om 22:18 uur
The Cycle (2026) 3,0
afgelopen dinsdag om 02:25 uur
Resident Evil (2026) 4,0
2 november, 23:26 uur
500 Miles (2026) 3,5
2 november, 21:44 uur
Contra el Huracán (2026) 2,0
Alternatieve titel: Surviving Hurricane Otis, 28 oktober, 20:50 uur
The Dog Stars (2026) 2,5
28 oktober, 00:09 uur
Verity (2026) 2,0
27 oktober, 20:19 uur
The Past Is Never Buried (2026) 2,5
24 oktober, 15:00 uur
Tenzing (2026) 3,5
22 oktober, 22:58 uur
The Weight (2026) 3,0
20 oktober, 22:08 uur
Joker: Folie à Deux (2024) 2,0
20 oktober, 15:26 uur
By Any Means (2026) 3,5
20 oktober, 00:12 uur
Animals (2026) 3,0
19 oktober, 22:20 uur
The Uprising (2026) 2,5
18 oktober, 21:56 uur
Hallowarrior (2026) 2,5
Alternatieve titel: The Hallowarrior, 18 oktober, 01:13 uur
Rise of the Footsoldier: Retribution (2026) 2,5
15 oktober, 21:37 uur
Hopeu (2026) 3,0
Alternatieve titel: Hope, 15 oktober, 13:58 uur
Buddy (2026) 1,5
15 oktober, 03:11 uur
The Florist (2026) 3,0
13 oktober, 23:54 uur
Unabomber (2026) 3,0
11 oktober, 22:54 uur
Camp (2025) 2,5
10 oktober, 23:58 uur
Matchbox: The Movie (2026) 3,0
Alternatieve titel: Matchbox, 10 oktober, 21:57 uur
Onslaught (2026) 3,0
7 oktober, 22:47 uur
Insidious: Out of the Further (2026) 3,0
5 oktober, 23:52 uur
Spider-Man: Brand New Day (2026) 3,0
5 oktober, 21:44 uur
Descendent (2025) 3,0
3 oktober, 21:49 uur
Ghost Light (2026) 1,5
1 oktober, 00:43 uur
