• 18.108 nieuwsartikelen
  • 184.980 films
  • 12.863 series
  • 35.429 seizoenen
  • 653.722 acteurs
  • 201.188 gebruikers
  • 9.523.403 stemmen
Avatar
 

Logboek

Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van krosnicky. Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026, november 2026

Selecteer maand & jaar

Godzilla Minus Zero (2026) 4,0

Alternatieve titel: Gojira -0.0, afgelopen woensdag om 23:56 uur

stem geplaatst

details  

The Lost Boys (1987) 3,5

afgelopen zondag om 22:30 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 3,0 sterren

details  

The Little Vampire (2000) 3,5

Alternatieve titel: Der Kleine Vampir, afgelopen zaterdag om 21:48 uur

stem geplaatst

details  

Clayface (2026) 4,0

22 oktober, 00:14 uur

stem geplaatst

details  

Friday the 13th (1980) 3,5

Alternatieve titel: Vrijdag de 13e, 20 oktober, 21:43 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 3,0 sterren

details  

Trizombie (2024) 3,0

18 oktober, 20:31 uur

stem geplaatst

details  

The Curse of La Llorona (2019) 3,0

11 oktober, 11:17 uur

stem geplaatst

details  

Five Nights at Freddy's 2 (2025) 2,5

11 oktober, 11:14 uur

stem geplaatst

details  

The Addams Family (1991) 3,5

11 oktober, 11:12 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 3,0 sterren

details  

Addams Family Reunion (1998) 3,5

11 oktober, 11:11 uur

stem geplaatst

details  

Survival of the Dead (2009) 0,5

Alternatieve titel: George A. Romero's Survival of the Dead, 1 oktober, 14:26 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 1,0 sterren

details  

Diary of the Dead (2007) 0,5

Alternatieve titel: George A. Romero's Diary of the Dead, 1 oktober, 14:26 uur

stem geplaatst

details  

Night of the Living Dead (1968) 3,5

1 oktober, 14:18 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 2,5 sterren

details  

Land of the Dead (2005) 2,0

Alternatieve titel: George A. Romero's Land of the Dead, 1 oktober, 14:17 uur

stem geplaatst

details