Logboek
Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van badfans69.
Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen:
januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026
Selecteer maand & jaar
L'Aîné des Ferchaux (1963) 3,0
Alternatieve titel: An Honorable Young Man, afgelopen zaterdag om 10:58 uur
Le Deuxième Souffle (1966) 3,5
Alternatieve titel: Second Breath, afgelopen zaterdag om 10:55 uur
Hundstage (2001) 3,0
Alternatieve titel: Dog Days, afgelopen vrijdag om 18:26 uur
Speaking of Sex (2001) 2,5
afgelopen donderdag om 18:58 uur
Tomb Raider (2018) 2,5
afgelopen donderdag om 18:56 uur
The Godfather: Part III (1990) 3,5
Alternatieve titel: The Godfather, Coda: The Death of Michael Corleone, afgelopen donderdag om 18:56 uur
Haunted (1995) 2,5
afgelopen donderdag om 18:53 uur
Black Water (2018) 2,5
afgelopen donderdag om 18:53 uur
Jackass 2.5 (2007) 2,5
19 oktober, 17:10 uur
Bad Grandpa .5 (2014) 2,5
Alternatieve titel: Jackass Presents: Bad Grandpa .5, 19 oktober, 17:10 uur
Jackass 4.5 (2022) 2,5
19 oktober, 17:10 uur
Jackass: Best and Last (2026) 2,5
19 oktober, 17:10 uur
Jackass Forever (2022) 3,0
19 oktober, 17:09 uur
Snowtown (2011) 3,0
Alternatieve titel: The Snowtown Murders, 18 oktober, 19:24 uur
Les Chambres Rouges (2023) 3,5
Alternatieve titel: Red Rooms, 18 oktober, 19:23 uur
The Widower: 'Til Death Do Us Part (2026) 3,0
18 oktober, 19:22 uur
The Quiet American (2002) 3,0
18 oktober, 12:38 uur
Little Lorraine (2025) 3,0
17 oktober, 02:59 uur
Circle of Iron (1978) 2,5
Alternatieve titel: The Silent Flute, 14 oktober, 00:50 uur
Gotti (2018) 2,5
13 oktober, 23:19 uur
Trading Paint (2019) 2,0
13 oktober, 23:19 uur
Mob Land (2023) 2,5
13 oktober, 23:18 uur
High Rollers (2025) 2,0
Alternatieve titel: Cash Out 2: High Rollers, 13 oktober, 23:18 uur
Speed Kills (2018) 2,0
13 oktober, 23:18 uur
Silent Night (2023) 2,5
9 oktober, 17:41 uur
Ed McBain's 87th Precinct: Ice (1996) 3,0
8 oktober, 20:51 uur
Ice Road: Vengeance (2025) 2,0
7 oktober, 16:33 uur
The Ice Road (2021) 2,5
7 oktober, 16:33 uur
Ed McBain's 87th Precinct: Heatwave (1997) 3,0
6 oktober, 19:53 uur
Sugar Hill (1993) 2,5
5 oktober, 19:20 uur
The Chairman (1969) 2,5
Alternatieve titel: The Most Dangerous Man in the World, 5 oktober, 19:19 uur
The Art of War II: Betrayal (2008) 2,0
Alternatieve titel: The Art of War 2: Betrayal, 5 oktober, 19:04 uur
Heads of State (2025) 3,0
4 oktober, 20:58 uur
Bride Hard (2025) 2,0
4 oktober, 20:57 uur
Schumacher '94: Die Geburt einer Legende (2026) 3,5
Alternatieve titel: Schumacher '94: The Birth of a Legend, 3 oktober, 13:32 uur
Traitement de Choc (1973) 2,5
Alternatieve titel: Doctor in the Nude, 3 oktober, 02:13 uur
Unabomber (2026) 2,5
30 september, 21:55 uur
The Omen (1976) 3,0
28 september, 19:14 uur
I Am Legend (2007) 3,5
28 september, 18:14 uur
Johnny English Reborn (2011) 2,5
27 september, 16:05 uur
Fukushima: A Nuclear Nightmare (2026) 3,0
27 september, 16:00 uur
Gang Related (1997) 3,0
Alternatieve titel: Criminal Intent, 26 september, 16:15 uur
Emmanuelle (2024) 1,5
25 september, 20:21 uur
Killing Anna (2026) 3,5
25 september, 20:17 uur
Mijn Woord tegen het Mijne (2025) 3,0
Alternatieve titel: My Word against Mine, 24 september, 17:48 uur
Riefenstahl (2024) 3,0
24 september, 17:46 uur
Achter de Tralies van de Tijd (2026) 2,5
Alternatieve titel: Behind Bars of Time, 24 september, 17:30 uur
Touch Me (1993) 3,0
Alternatieve titel: Erotic Tales: Touch Me, 21 september, 19:58 uur
Red Riding Hood (2011) 2,5
21 september, 19:10 uur
Elephant (2003) 3,5
21 september, 18:46 uur
Nomads (1986) 2,5
19 september, 11:39 uur
Bride of Chucky (1998) 2,5
Alternatieve titel: Child's Play 4: Bride of Chucky, 19 september, 11:18 uur
Blood and Bone (2009) 3,0
19 september, 10:26 uur
Lucia de B. (2014) 3,0
19 september, 10:23 uur
The Willies (1990) 2,5
19 september, 00:56 uur
Untold UK: Vinnie Jones (2026) 3,0
18 september, 12:35 uur
Capone (1975) 2,5
15 september, 15:45 uur
They All Laughed (1981) 2,5
15 september, 15:43 uur
The Hunley (1999) 3,0
14 september, 15:03 uur
Roommates (1995) 2,5
14 september, 14:54 uur
Aileen: Queen of the Serial Killers (2025) 3,0
6 september, 11:26 uur
A Nightmare on Elm Street: The Dream Child (1989) 2,5
Alternatieve titel: A Nightmare on Elm Street 5: The Dream Child, 5 september, 16:47 uur
A Nightmare on Elm Street Part 2: Freddy's Revenge (1985) 2,5
Alternatieve titel: A Nightmare on Elm Street 2, 5 september, 16:46 uur
Super/Man: The Christopher Reeve Story (2024) 3,5
5 september, 16:34 uur
The Possession (2012) 3,0
5 september, 15:55 uur
Pumping Iron (1977) 3,0
4 september, 15:01 uur
Terminator 3: Rise of the Machines (2003) 3,0
4 september, 15:00 uur
Retribution (2023) 2,0
4 september, 14:17 uur
Model by Day (1994) 2,0
4 september, 12:18 uur
