Logboek
Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van Deerect2007.
Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen:
januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026
Selecteer maand & jaar
Jesus' Son (1999) 3,5
gisteren om 00:54 uur
Ice Cream Man (2026) 2,0
afgelopen dinsdag om 14:51 uur
El Bar (2017) 3,0
Alternatieve titel: The Bar, afgelopen maandag om 21:18 uur
Sydney (1996) 3,0
Alternatieve titel: Hard Eight, 21 september, 22:51 uur
Harsh Times (2005) 3,5
20 september, 16:52 uur
Teenage Sex and Death at Camp Miasma (2026) 3,5
18 september, 22:16 uur
Soulm8te (2026) 3,5
18 september, 15:26 uur
The Lobster (2015) 4,0
17 september, 21:17 uur
Penny Lane Is Dead (2025) 2,0
16 september, 22:28 uur
Chicago Overcoat (2009) 3,0
15 september, 23:29 uur
Leviathan (1989) 3,5
12 september, 22:29 uur
The Perfection (2018) 3,0
12 september, 00:58 uur
Mortelle Randonnée (1983) 3,0
Alternatieve titel: Deadly Circuit, 9 september, 20:29 uur
Superman (1978) 3,0
Alternatieve titel: Superman: The Movie, 3 september, 23:10 uur
The Last Witch Hunter (2015) 2,5
1 september, 22:44 uur
