Logboek
Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van Slater.
Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen:
januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026, november 2026
Selecteer maand & jaar
The Thing Expanded (2026) 4,0
vandaag om 17:39 uur
Fabula (2025) 3,0
vandaag om 11:12 uur
V/H/S/Mixtape (2026) 2,0
gisteren om 15:35 uur
Deathgasm 2: Goremageddon (2025) 3,0
afgelopen vrijdag om 23:07 uur
Orang Ikan (2024) 3,0
Alternatieve titel: Monster Island, afgelopen donderdag om 08:44 uur
Stoker Hills (2020) 2,0
afgelopen woensdag om 09:39 uur
Infirmary (2026) 2,5
afgelopen dinsdag om 08:37 uur
Hallowarrior (2026) 2,0
Alternatieve titel: The Hallowarrior, afgelopen maandag om 22:48 uur
Feed (2022) 2,5
25 oktober, 10:03 uur
Buddy (2026) 3,5
24 oktober, 22:44 uur
The Strangers: Prey at Night (2018) 3,0
Alternatieve titel: The Strangers: Part 2, 23 oktober, 10:28 uur
Penny Lane Is Dead (2025) 3,0
22 oktober, 21:38 uur
Double Exposure (1982) 2,5
21 oktober, 11:06 uur
Pinocchio: Unstrung (2026) 3,0
20 oktober, 21:17 uur
The Last Kiss (2026) 3,5
19 oktober, 11:31 uur
Tomie: Anrimiteddo (2011) 2,0
Alternatieve titel: Tomie: Unlimited, 18 oktober, 11:15 uur
Onslaught (2026) 3,0
17 oktober, 23:35 uur
Ghost in the Cell (2026) 3,0
Alternatieve titel: Hantu Dalam Sel, 17 oktober, 15:09 uur
Insidious: Out of the Further (2026) 3,0
16 oktober, 10:51 uur
Metamorphosis (1990) 2,0
Alternatieve titel: DNA Formula Letale, 15 oktober, 21:42 uur
The Strangers: Chapter 3 (2026) 2,5
14 oktober, 10:00 uur
The Strangers: Chapter 2 (2025) 2,5
13 oktober, 21:38 uur
The Strangers: Chapter 1 (2024) 2,5
12 oktober, 10:49 uur
Puppet Master: Doktor Death (2022) 2,5
11 oktober, 14:35 uur
Blade: The Iron Cross (2020) 2,0
11 oktober, 11:23 uur
Puppet Master: The Littlest Reich (2018) 3,0
10 oktober, 20:02 uur
Puppet Master: Axis Termination (2017) 2,5
10 oktober, 10:03 uur
Puppet Master X: Axis Rising (2012) 1,5
9 oktober, 10:27 uur
Puppet Master: Axis of Evil (2010) 1,5
8 oktober, 21:30 uur
Puppet Master vs. Demonic Toys (2004) 2,5
Alternatieve titel: Demonic Toys 3, 7 oktober, 11:50 uur
Puppet Master: The Legacy (2003) 1,0
6 oktober, 21:04 uur
Joker (2019) 3,5
6 oktober, 20:39 uur
Retro Puppet Master (1999) 1,5
Alternatieve titel: Puppet Master 7, 5 oktober, 10:23 uur
Curse of the Puppet Master (1998) 2,0
Alternatieve titel: Puppet Master 6, 4 oktober, 14:56 uur
Puppet Master 5: The Final Chapter (1994) 2,5
Alternatieve titel: Puppet Master 5, 4 oktober, 10:04 uur
Puppet Master 4 (1993) 2,5
Alternatieve titel: Puppet Master: When Bad Puppets Turn Good, 3 oktober, 17:49 uur
Puppet Master III: Toulon's Revenge (1991) 2,5
Alternatieve titel: Puppet Master 3: Toulon's Revenge, 3 oktober, 11:03 uur
Puppet Master II (1990) 2,5
Alternatieve titel: Puppet Master 2, 2 oktober, 10:14 uur
Puppet Master (1989) 2,5
Alternatieve titel: Puppetmaster, 1 oktober, 21:48 uur
