Logboek
Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van Broek.
Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen:
januari 2025, februari 2025, maart 2025, mei 2025, juni 2025, augustus 2025, september 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026
Selecteer maand & jaar
Hunt for the Wilderpeople (2016) 3,5
afgelopen zaterdag om 23:00 uur
Minority Report (2002) 3,0
25 oktober, 12:51 uur
State of Play (2009) 3,0
25 oktober, 10:28 uur
Champagne (2026) 3,0
22 oktober, 22:45 uur
Sound of Metal (2019) 4,0
22 oktober, 21:01 uur
Mad Max: Fury Road (2015) 3,5
Alternatieve titel: Mad Max: Fury Road: Black and Chrome, 12 oktober, 23:41 uur
Durante la Tormenta (2018) 2,5
Alternatieve titel: Mirage, 12 oktober, 23:41 uur
Love Actually (2003) 3,0
12 oktober, 23:40 uur
Guillermo del Toro's Pinocchio (2022) 3,5
Alternatieve titel: Pinocchio, 12 oktober, 23:38 uur
Terminator 2: Judgment Day (1991) 4,0
Alternatieve titel: T2 - Terminator 2: Judgment Day, 12 oktober, 23:36 uur
Animals (2026) 2,0
12 oktober, 23:23 uur
I, Tonya (2017) 3,0
11 oktober, 23:57 uur
A Man Called Otto (2022) 2,5
11 oktober, 21:49 uur
Project Hail Mary (2026) 4,0
11 oktober, 21:38 uur
The Town (2010) 3,0
11 oktober, 17:05 uur
American Factory (2019) 3,0
Alternatieve titel: 美国工厂, 11 oktober, 13:10 uur
The Conjuring 2 (2016) 3,0
Alternatieve titel: The Conjuring 2: The Enfield Case, 11 oktober, 13:09 uur
The Widower: 'Til Death Do Us Part (2026) 3,0
9 oktober, 10:16 uur
Richard Jewell (2019) 3,5
8 oktober, 21:22 uur
