• 18.052 nieuwsartikelen
  • 184.834 films
  • 12.840 series
  • 35.404 seizoenen
  • 659.066 acteurs
  • 201.162 gebruikers
  • 9.520.860 stemmen
Avatar
 

Logboek

Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van Zeriel. Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026

Selecteer maand & jaar

Franz (2025) 3,0

22 oktober, 00:58 uur

stem geplaatst

details  

El Ser Querido (2026) 1,0

Alternatieve titel: The Beloved, 20 oktober, 21:24 uur

Wat een beproeving deze film…..
Een regiseur die een film maakt over een regiseur die een film maakt…., zo’n beetje het meest oninspirerendste uitgangspunt voor een film.

Openingsscene: pratende hoofden in extreme close-up, niet om aan te zien.

Javier Bardem die een regiseur speelt die op twee druppels water lijkt op ……Javier Bardem…. Niet bijster interessant, en ik geloofde er dan ook geen bal van, van het hele vader-dochter uitgangspunt.

Oeverloos geouwehoer, gefilmd toneel vooral… er gebeurd amper iets wat de projectie op het grote scherm waard is. Gelukkig speelt de film in de film nog in de Sahara… wat nog beelden oplevert die bioscoopwaardig zijn.

Eigelijk heeft deze film alles in zich, wat me doorgaans ergert in de bioscoop.

En dan duurt dit ook nog maar liefst 135 minuten!

details   naar bericht   reageer  

De Manager (2026) 2,0

19 oktober, 01:26 uur

stem geplaatst

details  

Hoshi o Ou Kodomo (2011) 2,5

Alternatieve titel: Children Who Chase Lost Voices from Deep Below, 19 oktober, 00:19 uur

stem geplaatst

details  

The Social Reckoning (2026) 3,0

18 oktober, 00:58 uur

stem geplaatst

details  

Mémoire de Fille (2026) 1,0

Alternatieve titel: A Girl's Story, 17 oktober, 00:45 uur

stem geplaatst

details  

Palestine 36 (2025) 3,5

14 oktober, 23:06 uur

stem geplaatst

details  

Digger (2026) 3,0

14 oktober, 00:35 uur

stem geplaatst

details  

Juste une Illusion (2026) 3,5

Alternatieve titel: Just an Illusion, 8 oktober, 00:38 uur

stem geplaatst

details  

Hyènes (1992) 3,0

Alternatieve titel: Hyenas, 7 oktober, 00:35 uur

stem geplaatst

details  

Gisaengchung (2019) 5,0

Alternatieve titel: Parasite, 5 oktober, 00:22 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 4,5 sterren

details