• 18.059 nieuwsartikelen
  • 184.868 films
  • 12.845 series
  • 35.400 seizoenen
  • 653.722 acteurs
  • 201.164 gebruikers
  • 9.521.465 stemmen
Avatar
 

Logboek

Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van Capablanca. Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026, november 2026

Selecteer maand & jaar

Youri (2026) 4,0

vandaag om 18:17 uur

stem geplaatst

details  

Langer Licht (2006) 3,5

Alternatieve titel: Northern Light, afgelopen zaterdag om 20:50 uur

stem geplaatst

details  

28 Years Later: The Bone Temple (2026) 3,5

Alternatieve titel: 28 Years Later - Part 2: The Bone Temple, afgelopen zaterdag om 14:11 uur

stem geplaatst

details  

Vier Minus Drei (2026) 4,0

afgelopen vrijdag om 18:24 uur

stem geplaatst

details  

Train Dreams (2025) 4,0

Alternatieve titel: Treindromen, 26 oktober, 19:17 uur

stem geplaatst

details  

Nosferatu (2024) 3,5

25 oktober, 21:27 uur

stem geplaatst

details  

Gelbe Briefe (2026) 2,5

Alternatieve titel: Yellow Letters, 25 oktober, 13:18 uur

stem geplaatst

details  

Sense and Sensibility (2026) 3,0

21 oktober, 19:01 uur

stem geplaatst

details  

Trance (2013) 2,0

17 oktober, 20:39 uur

stem geplaatst

details  

Digger (2026) 3,0

17 oktober, 15:56 uur

stem geplaatst

details  

Boston Strangler (2023) 3,5

13 oktober, 22:09 uur

stem geplaatst

details  

La Bataille de Gaulle: J'Écris Ton Nom (2026) 3,5

Alternatieve titel: De Gaulle: Liberté, 12 oktober, 18:51 uur

stem geplaatst

details  

AmnesiA (2001) 3,0

11 oktober, 20:40 uur

stem geplaatst

details  

The Darjeeling Limited (2007) 1,5

9 oktober, 16:29 uur

stem geplaatst

details  

Citizen X (1995) 3,5

6 oktober, 19:47 uur

stem geplaatst

details  

Boiling Point (2021) 3,5

4 oktober, 21:28 uur

stem geplaatst

details  

Kabul Jan (2026) 3,5

Alternatieve titel: No Good Men, 3 oktober, 19:51 uur

stem geplaatst

details  

Bad Education (2019) 4,0

2 oktober, 21:09 uur

stem geplaatst

details  

A Quiet Place: Day One (2024) 3,5

2 oktober, 15:34 uur

stem geplaatst

details  

Almost Famous (2000) 2,5

1 oktober, 20:11 uur

stem geplaatst

details