Logboek
Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van stinissen.
Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen:
januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026, november 2026
Selecteer maand & jaar
Zhi Yuan Jun: Yu Xue He Ping (2025) 2,5
Alternatieve titel: The Volunteers: Peace at Last, vandaag om 14:19 uur
The Last Apocalypse (2026) 1,0
vandaag om 12:09 uur
Sorda (2025) 3,0
Alternatieve titel: Deaf, gisteren om 21:16 uur
Apocalipsis Z: Nuevo Mundo (2026) 3,0
Alternatieve titel: Apocalypse Z: New World, gisteren om 14:25 uur
Pressure (2026) 3,5
gisteren om 12:47 uur
Kafir: Gerbang Sukma (2026) 1,5
gisteren om 00:48 uur
Citizen Vigilante (2026) 1,5
gisteren om 00:24 uur
Ali G: Who Iz I? (2026) 1,0
afgelopen vrijdag om 12:53 uur
Drop (2025) 2,5
afgelopen donderdag om 16:14 uur
The Mandalorian and Grogu (2026) 1,5
Alternatieve titel: Star Wars: The Mandalorian and Grogu, afgelopen donderdag om 12:07 uur
Itt Erzem Magam Otthon (2025) 3,5
Alternatieve titel: Feels like Home, afgelopen donderdag om 11:56 uur
Contra el Huracán (2026) 2,5
Alternatieve titel: Surviving Hurricane Otis, afgelopen dinsdag om 15:21 uur
Xiang Yang: Hua (2025) 3,0
Alternatieve titel: We Girls, afgelopen maandag om 12:31 uur
The Testament of Ann Lee (2025) 1,5
afgelopen maandag om 10:57 uur
Water Park Shark (2026) 1,0
24 oktober, 15:19 uur
Off the Air (2026) 2,0
23 oktober, 22:40 uur
Carolina Caroline (2025) 2,5
23 oktober, 22:35 uur
Blue Heron (2025) 2,5
23 oktober, 22:27 uur
Omaha (2025) 2,5
22 oktober, 13:46 uur
Ollie (2024) 2,5
22 oktober, 12:32 uur
Marama (2025) 1,5
Alternatieve titel: Mārama, 22 oktober, 12:25 uur
Stormen (2026) 2,0
Alternatieve titel: The Storm, 22 oktober, 00:36 uur
Tussen Broers (2026) 3,5
Alternatieve titel: Between Brothers, 21 oktober, 20:39 uur
Le Mage du Kremlin (2025) 2,5
Alternatieve titel: The Wizard of the Kremlin, 21 oktober, 19:51 uur
Chum (2026) 1,5
Alternatieve titel: Human Bait, 21 oktober, 19:47 uur
Affection (2025) 1,5
21 oktober, 19:36 uur
Lo Dejamos Acá (2026) 2,5
Alternatieve titel: A Good Therapist, 19 oktober, 22:25 uur
One Spoon of Chocolate (2025) 2,0
19 oktober, 11:19 uur
Sync (2024) 1,0
18 oktober, 14:24 uur
Animals (2026) 2,5
18 oktober, 14:14 uur
Evil Dead Burn (2026) 2,0
18 oktober, 12:29 uur
Anna, Quel Particolare Piacere (1973) 2,5
Alternatieve titel: Secrets of a Call Girl, 18 oktober, 11:31 uur
V/H/S/Mixtape (2026) 1,0
17 oktober, 14:15 uur
Le Roi Soleil (2025) 1,5
Alternatieve titel: No One Will Know, 17 oktober, 11:29 uur
Hair of the Bear (2025) 1,5
17 oktober, 11:11 uur
Empire of Lies (2026) 2,0
17 oktober, 10:48 uur
Fabula (2025) 2,5
17 oktober, 10:33 uur
The Florist (2026) 2,5
15 oktober, 13:32 uur
Lizzie Borden: The Hatchet House (2026) 1,0
15 oktober, 11:30 uur
Ed Gein: The House of Horrors (2026) 0,5
15 oktober, 11:24 uur
Vakkenvullers XL (2026) 1,5
14 oktober, 20:01 uur
Tadeo Jones y la Lámpara Maravillosa (2026) 3,0
Alternatieve titel: Tad and the Magic Lamp, 14 oktober, 10:55 uur
Practical Magic 2 (2026) 2,0
13 oktober, 11:29 uur
Stvury (2025) 2,5
Alternatieve titel: Monsters, 12 oktober, 13:35 uur
Rapaces (2025) 2,5
Alternatieve titel: Vultures, 12 oktober, 12:10 uur
Band of Brothers: Legacy (2026) 3,5
Alternatieve titel: D-Day to Today: A Band of Brothers Legacy, 10 oktober, 13:31 uur
The Whistler (2026) 2,0
10 oktober, 12:57 uur
Los Domingos (2025) 3,0
Alternatieve titel: Sundays, 8 oktober, 23:07 uur
Jackass: Best and Last (2026) 2,5
8 oktober, 12:21 uur
Instante (2026) 2,5
Alternatieve titel: Instant, 8 oktober, 11:39 uur
Insidious: Out of the Further (2026) 2,0
7 oktober, 23:20 uur
La Seduzione (1973) 2,5
Alternatieve titel: Seduction, 7 oktober, 17:22 uur
Paw Patrol: The Dino Movie (2026) 3,0
7 oktober, 17:01 uur
Time of Death (2025) 2,5
7 oktober, 00:37 uur
The Widower: 'Til Death Do Us Part (2026) 3,5
6 oktober, 21:38 uur
En Mai, Fais Ce Qu'il Te Plaît (2015) 3,5
Alternatieve titel: Come What May, 5 oktober, 14:43 uur
Broken Land (2025) 3,0
5 oktober, 13:27 uur
Delinquent School Girls (1975) 2,0
Alternatieve titel: Bad Girls, 5 oktober, 13:09 uur
Eva, la Venere Selvaggia (1968) 1,5
Alternatieve titel: Eve, the Wild Woman, 5 oktober, 12:13 uur
The Passenger (2026) 3,0
5 oktober, 11:46 uur
Seven Snipers (2026) 2,0
4 oktober, 23:44 uur
Doing Life (2026) 3,5
4 oktober, 23:00 uur
The Whisper Man (2026) 2,5
4 oktober, 16:39 uur
Dirkie (1969) 3,0
Alternatieve titel: Lost in the Desert, 4 oktober, 12:55 uur
Neglected (2025) 2,0
3 oktober, 14:42 uur
Omukade (2025) 2,5
Alternatieve titel: โอมุคาเดะ, 3 oktober, 13:19 uur
Los Tigres (2025) 2,5
3 oktober, 12:25 uur
Captain Tsunami's Army (2025) 1,5
Alternatieve titel: Captain Tsunami, 2 oktober, 22:09 uur
Unabomber (2026) 3,0
2 oktober, 13:41 uur
Propeller: One-Way Night Coach (2026) 2,5
2 oktober, 13:00 uur
Meadowlarks (2025) 2,5
2 oktober, 12:33 uur
731 (2025) 1,5
Alternatieve titel: 731: Evil Unbound, 1 oktober, 14:38 uur
Iron Lung (2026) 2,0
1 oktober, 14:18 uur
In the Grey (2026) 2,0
1 oktober, 13:31 uur
El Fred Que Crema (2022) 2,5
Alternatieve titel: The Burning Cold, 1 oktober, 00:16 uur
