Logboek
Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van misty666.
Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen:
januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026, november 2026
Selecteer maand & jaar
Patsers (2025) 3,5
Alternatieve titel: Gangstas, vandaag om 13:44 uur
Malignant (2021) 3,0
gisteren om 16:22 uur
Nachtwacht: Het Kristal van het Kwaad (2025) 3,5
afgelopen woensdag om 22:02 uur
Salem's Lot (2024) 4,0
afgelopen woensdag om 15:29 uur
Lee Cronin's The Mummy (2026) 3,5
Alternatieve titel: The Mummy: A Lee Cronin Film, 25 oktober, 10:09 uur
Hermana Muerte (2023) 3,5
Alternatieve titel: Sister Death, 18 oktober, 16:34 uur
Evil Dead Burn (2026) 3,5
17 oktober, 19:24 uur
Scream 7 (2026) 3,5
14 oktober, 20:21 uur
We Have a Ghost (2023) 3,0
10 oktober, 17:46 uur
Michael (2026) 3,5
8 oktober, 21:16 uur
Rapide (2025) 3,0
Alternatieve titel: Faster, 5 oktober, 21:56 uur
Bad Boys: Ride or Die (2024) 5,0
Alternatieve titel: Bad Boys 4, 3 oktober, 21:10 uur
Soulm8te (2026) 3,5
3 oktober, 09:02 uur
