• 18.052 nieuwsartikelen
  • 184.827 films
  • 12.839 series
  • 35.403 seizoenen
  • 659.066 acteurs
  • 201.161 gebruikers
  • 9.520.555 stemmen
Avatar
 

Logboek

Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van peter74. Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026

Selecteer maand & jaar

Unlawful Entry (1992) 3,0

afgelopen donderdag om 17:38 uur

stem geplaatst

details  

I Swear (2025) 4,0

afgelopen donderdag om 11:13 uur

stem geplaatst

details  

Wild Wild West (1999) 2,5

24 oktober, 21:09 uur

stem geplaatst

details  

Animals (2026) 3,0

22 oktober, 18:28 uur

stem geplaatst

details  

The Graduate (1967) 3,0

21 oktober, 22:31 uur

stem geplaatst

details  

Loving Pablo (2017) 3,0

Alternatieve titel: Escobar, 21 oktober, 20:40 uur

stem geplaatst

details  

Foxcatcher (2014) 3,0

21 oktober, 20:36 uur

stem geplaatst

details  

Popeye (1980) 1,5

21 oktober, 19:41 uur

stem geplaatst

details  

The Guns of Navarone (1961) 3,5

20 oktober, 19:45 uur

stem geplaatst

details  

John F. Kennedy: Years of Lightning, Day of Drums (1965) 3,5

Alternatieve titel: John F. Kennedy, 20 oktober, 15:24 uur

stem geplaatst

details  

By Any Means (2026) 3,5

19 oktober, 23:29 uur

stem geplaatst

details  

Man on the Moon (1999) 1,5

19 oktober, 20:16 uur

stem geplaatst

details  

The Animal (2001) 3,0

19 oktober, 20:16 uur

stem geplaatst

details  

Deuce Bigalow: European Gigolo (2005) 2,5

19 oktober, 20:16 uur

stem geplaatst

details  

Norm: The Tale of Norm MacDonald (2026) 3,0

18 oktober, 22:35 uur

stem geplaatst

details  

Manhunter (1986) 3,5

Alternatieve titel: Red Dragon, 18 oktober, 09:32 uur

stem geplaatst

details  

De Pupil (2025) 3,0

Alternatieve titel: The Pupil, 1 oktober, 23:11 uur

stem geplaatst

details