• 18.076 nieuwsartikelen
  • 184.908 films
  • 12.852 series
  • 35.407 seizoenen
  • 653.722 acteurs
  • 201.169 gebruikers
  • 9.521.943 stemmen
Avatar
 

Logboek

Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van erwku. Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026, november 2026

Selecteer maand & jaar

Clayface (2026) 3,5

afgelopen zondag om 13:49 uur

stem geplaatst

details  

Wildwood (2026) 3,5

afgelopen zondag om 00:16 uur

stem geplaatst

details  

Primetime (2026) 3,5

afgelopen zondag om 00:13 uur

stem geplaatst

details  

The Addams Family (1991) 3,0

27 oktober, 23:23 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 2,0 sterren

details  

The Killing (1956) 2,5

25 oktober, 23:56 uur

stem geplaatst

details  

The Drama (2026) 1,5

25 oktober, 23:54 uur

stem geplaatst

details  

The French Connection (1971) 3,5

22 oktober, 00:23 uur

stem geplaatst

details  

The Exorcist (1973) 4,5

Alternatieve titel: De Duivel-uitbanner, 22 oktober, 00:22 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 3,5 sterren

details  

Verity (2026) 2,5

21 oktober, 00:31 uur

stem geplaatst

details  

The Uprising (2026) 4,5

19 oktober, 23:34 uur

stem geplaatst

details  

True Story (2015) 2,0

9 oktober, 23:17 uur

stem geplaatst

details