Logboek
Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van CinePatrick.
Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen:
januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026
Selecteer maand & jaar
Yek Tasadef Sadeh (2025) 2,0
Alternatieve titel: It Was Just an Accident, vandaag om 20:27 uur
Eojjeolsuga Eobsda (2025) 4,0
Alternatieve titel: No Other Choice, vandaag om 20:27 uur
Frankenstein (2025) 4,0
vandaag om 20:26 uur
O Agente Secreto (2025) 4,0
Alternatieve titel: The Secret Agent, vandaag om 20:26 uur
The Zone of Interest (2023) 4,0
vandaag om 20:26 uur
Anora (2024) 4,0
vandaag om 20:25 uur
Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One (2023) 4,0
vandaag om 20:25 uur
Kneecap (2024) 2,0
vandaag om 20:25 uur
Le Comte de Monte-Cristo (2024) 4,0
Alternatieve titel: The Count of Monte-Cristo, vandaag om 20:25 uur
Obsession (2025) 3,0
vandaag om 20:24 uur
Anatomie d'une Chute (2023) 3,5
Alternatieve titel: Anatomy of a Fall, vandaag om 20:24 uur
Straume (2024) 4,0
Alternatieve titel: Flow, vandaag om 20:24 uur
Marty Supreme (2025) 3,5
vandaag om 20:24 uur
Killers of the Flower Moon (2023) 5,0
vandaag om 20:24 uur
All of Us Strangers (2023) 2,0
vandaag om 20:23 uur
The Covenant (2023) 3,0
Alternatieve titel: Guy Ritchie's the Covenant, vandaag om 20:23 uur
One Battle after Another (2025) 4,0
vandaag om 20:23 uur
Sirât (2025) 4,0
vandaag om 20:22 uur
Spider-Man: Across the Spider-Verse (2023) 3,5
vandaag om 20:22 uur
Io Capitano (2023) 2,5
Alternatieve titel: I, Captain, vandaag om 20:21 uur
Dogman (2023) 4,0
vandaag om 20:21 uur
Past Lives (2023) 3,0
vandaag om 20:21 uur
La Sociedad de la Nieve (2023) 3,0
Alternatieve titel: Society of the Snow, vandaag om 20:20 uur
The Holdovers (2023) 3,5
Alternatieve titel: Winter Break, vandaag om 20:20 uur
Bastarden (2023) 3,5
Alternatieve titel: The Promised Land, vandaag om 20:19 uur
Poor Things (2023) 3,0
vandaag om 20:19 uur
Dune: Part Two (2024) 3,5
vandaag om 20:17 uur
I Swear (2025) 3,5
vandaag om 20:16 uur
1922 (2017) 3,0
gisteren om 11:03 uur
16 Years of Alcohol (2003) 3,5
Alternatieve titel: Sixteen Years of Alcohol, gisteren om 11:03 uur
16 Blocks (2006) 3,0
gisteren om 11:02 uur
15 Minutes (2001) 2,0
Alternatieve titel: Fifteen Minutes, gisteren om 11:02 uur
13 Sins (2014) 2,0
gisteren om 11:02 uur
13 Tzameti (2005) 3,0
Alternatieve titel: 13, gisteren om 11:02 uur
127 Hours (2010) 3,0
gisteren om 11:01 uur
12:01 (1993) 3,0
gisteren om 10:47 uur
Twelve Monkeys (1995) 4,0
Alternatieve titel: 12 Monkeys, gisteren om 10:46 uur
12 Angry Men (1997) 4,0
gisteren om 10:43 uur
12 Angry Men (1957) 4,0
Alternatieve titel: Twelve Angry Men, gisteren om 10:42 uur
One Hundred and One Dalmatians (1961) 2,5
Alternatieve titel: 101 Dalmatiërs, gisteren om 10:42 uur
10x10 (2018) 2,0
gisteren om 10:41 uur
10 to Midnight (1983) 2,5
Alternatieve titel: Ten to Midnight, gisteren om 10:41 uur
10 Things I Hate about You (1999) 3,5
gisteren om 10:41 uur
1 (2013) 2,0
Alternatieve titel: Formula 1, gisteren om 10:40 uur
06 (1994) 3,0
gisteren om 10:40 uur
Schindler's List (1993) 5,0
gisteren om 10:39 uur
Citizen Kane (1941) 5,0
gisteren om 10:39 uur
2001: A Space Odyssey (1968) 5,0
Alternatieve titel: 2001: Een Zwerftocht in de Ruimte, gisteren om 10:39 uur
Chinatown (1974) 5,0
gisteren om 10:38 uur
Die Hard (1988) 5,0
gisteren om 10:38 uur
The Godfather (1972) 5,0
Alternatieve titel: Mario Puzo's The Godfather, gisteren om 10:38 uur
Pulp Fiction (1994) 5,0
gisteren om 10:37 uur
The Matrix (1999) 5,0
gisteren om 10:35 uur
Once upon a Time in America (1984) 5,0
Alternatieve titel: C'era una Volta in America, afgelopen donderdag om 23:27 uur
C'era una Volta il West (1968) 5,0
Alternatieve titel: Once upon a Time in the West, afgelopen donderdag om 23:27 uur
Verity (2026) 2,5
afgelopen donderdag om 23:12 uur
