• 18.059 nieuwsartikelen
  • 184.870 films
  • 12.847 series
  • 35.402 seizoenen
  • 653.722 acteurs
  • 201.164 gebruikers
  • 9.521.514 stemmen
Avatar
 

Logboek

Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van Gish. Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen: augustus 2026, september 2026, oktober 2026, november 2026

Selecteer maand & jaar

Holiday Road (2023) 4,0

vandaag om 14:50 uur

stem geplaatst

details  

Prisoners (2013) 5,0

afgelopen vrijdag om 23:03 uur

stem geplaatst

details  

Soudain (2026) 5,0

Alternatieve titel: All of a Sudden, afgelopen vrijdag om 14:11 uur

stem geplaatst

details  

Crashing through the Snow (2021) 4,0

afgelopen woensdag om 21:58 uur

stem geplaatst

details  

Humint (2026) 3,0

Alternatieve titel: Hyuminteu, afgelopen woensdag om 15:49 uur

stem geplaatst

details  

Wildwood (2026) 4,0

afgelopen woensdag om 13:08 uur

stem geplaatst

details  

Voor de Meisjes (2025) 4,0

Alternatieve titel: Our Girls, 24 oktober, 23:54 uur

stem geplaatst

details  

Verdens Verste Menneske (2021) 5,0

Alternatieve titel: The Worst Person in the World, 22 oktober, 22:44 uur

stem geplaatst

details  

I Swear (2025) 3,0

21 oktober, 21:35 uur

stem geplaatst

details  

American Psycho (2000) 3,0

20 oktober, 14:49 uur

stem geplaatst

details  

Antichrist (2009) 5,0

19 oktober, 15:01 uur

stem geplaatst

details  

Turtles All the Way Down (2024) 4,0

Alternatieve titel: Schildpadden tot in het Oneindige, 19 oktober, 11:20 uur

stem geplaatst

details  

Sense and Sensibility (2026) 5,0

18 oktober, 18:29 uur

stem geplaatst

details  

Sealed with a List (2023) 4,0

18 oktober, 12:16 uur

stem geplaatst

details  

Manyeo 2: Lo Go (2022) 3,0

Alternatieve titel: The Witch: Part 2. The Other One, 16 oktober, 15:58 uur

stem geplaatst

details  

El Ser Querido (2026) 3,0

Alternatieve titel: The Beloved, 15 oktober, 17:21 uur

stem geplaatst

details  

The Social Reckoning (2026) 4,0

13 oktober, 12:10 uur

stem geplaatst

details  

La Double Vie de Véronique (1991) 5,0

Alternatieve titel: The Double Life of Veronique, 11 oktober, 22:45 uur

stem geplaatst

details  

The Sure Thing (1985) 5,0

Alternatieve titel: De Enige Echte, 11 oktober, 11:15 uur

stem geplaatst

details  

The Exorcist (1973) 5,0

Alternatieve titel: De Duivel-uitbanner, 10 oktober, 08:21 uur

stem geplaatst

details  

2001: A Space Odyssey (1968) 5,0

Alternatieve titel: 2001: Een Zwerftocht in de Ruimte, 8 oktober, 05:56 uur

stem geplaatst

details  

Do Revenge (2022) 3,0

7 oktober, 17:10 uur

stem geplaatst

details  

The Incomer (2026) 4,0

6 oktober, 14:45 uur

stem geplaatst

details  

Undertone (2025) 4,0

Alternatieve titel: The Undertone, 6 oktober, 14:45 uur

stem geplaatst

details  

Persuasion (2022) 5,0

4 oktober, 22:22 uur

stem geplaatst

details  

An American in Paris (1951) 2,0

3 oktober, 23:43 uur

stem geplaatst

details  

Digger (2026) 4,0

3 oktober, 12:45 uur

stem geplaatst

details  

500 Miles (2026) 3,0

2 oktober, 13:01 uur

stem geplaatst

details