Logboek
Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van Ajax&Filmfreak.
Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen:
januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026, november 2026
Selecteer maand & jaar
Far from Heaven (2002) 3,0
vandaag om 21:05 uur
The Omen (1976) 3,0
afgelopen zaterdag om 22:00 uur
Adams Æbler (2005) 4,0
Alternatieve titel: Adam's Apples, afgelopen dinsdag om 16:58 uur
Lion (2016) 4,0
Alternatieve titel: A Long Way Home, 26 oktober, 20:23 uur
Network (1976) 3,0
25 oktober, 17:05 uur
Terminator: Dark Fate (2019) 3,0
25 oktober, 06:36 uur
Awakening: The Fight for Israel's Democracy (2026) 3,0
Alternatieve titel: Awakening - In Opstand voor een Israëlische Democratie, 22 oktober, 20:42 uur
I Swear (2025) 4,0
19 oktober, 20:00 uur
One Battle after Another (2025) 4,5
18 oktober, 21:57 uur
The Hudsucker Proxy (1994) 3,5
16 oktober, 19:52 uur
Birdy (1984) 4,0
15 oktober, 20:30 uur
Terminator Genisys (2015) 3,0
Alternatieve titel: Terminator Genisys 3D, 14 oktober, 07:42 uur
Terminator Salvation (2009) 3,5
9 oktober, 22:06 uur
Ex Machina (2014) 4,0
7 oktober, 13:43 uur
The Matrix Resurrections (2021) 3,0
5 oktober, 20:08 uur
Citizen Vigilante (2026) 2,5
3 oktober, 09:34 uur
The Matrix Revolutions (2003) 4,0
2 oktober, 17:22 uur
The Matrix (1999) 4,5
2 oktober, 17:22 uur
The Matrix Reloaded (2003) 3,0
2 oktober, 17:21 uur
