Logboek
Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van Onderhond.
Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen:
januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026
Selecteer maand & jaar
Gekijoban Mononoke Dai-San-Sho: Hebigami (2026) 4,5
Alternatieve titel: Mononoke the Movie: Chapter III - The Curse of the Serpent, 19 oktober, 21:46 uur
The Pod Generation (2023) 3,0
11 oktober, 21:43 uur
Monster Pabrik Rambut (2026) 3,0
Alternatieve titel: Sleep No More, 8 oktober, 22:45 uur
Nv Zu (2026) 2,0
Alternatieve titel: Kung Fu Soccer, 8 oktober, 22:32 uur
Entotsumachi no Poupelle - Yakusoku no Tokeidai (2026) 4,5
Alternatieve titel: Chimney Town: Frozen in Time, 8 oktober, 11:24 uur
Hana Rokushô ga Akeru Hi Ni (2026) 4,5
Alternatieve titel: A New Dawn, 7 oktober, 21:51 uur
Incomplete Chairs (2025) 3,5
6 oktober, 21:32 uur
Kommunioun (2022) 3,0
Alternatieve titel: Wolfkin, 6 oktober, 21:16 uur
Franky Five Star (2023) 3,0
5 oktober, 22:47 uur
Jesus Shows You the Way to the Highway (2019) 1,5
4 oktober, 20:54 uur
Gei A Ma De Qing Shu (2026) 2,5
Alternatieve titel: Dear You, 4 oktober, 17:59 uur
Diba (2020) 3,0
Alternatieve titel: Diva, 3 oktober, 23:02 uur
Plus Forts Que le Diable (2026) 3,5
Alternatieve titel: Stronger Than the Devil, 3 oktober, 17:32 uur
Såsom i en Spegel (1961) 1,0
Alternatieve titel: Als in een Donkere Spiegel, 3 oktober, 17:14 uur
Gekijouban K: Missing Kings (2014) 3,0
Alternatieve titel: K: Missing Kings, 1 oktober, 22:06 uur
Jour de Colère (2024) 3,5
Alternatieve titel: Interstate, 1 oktober, 21:48 uur
