Logboek
Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van stephan73.
Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen:
januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026, november 2026
Selecteer maand & jaar
Mother! (2017) 4,0
gisteren om 23:19 uur
Moana (2026) 2,5
Alternatieve titel: Vaiana, gisteren om 09:36 uur
The SpongeBob Movie: Sponge on the Run (2020) 3,5
Alternatieve titel: Spongebob Schiet te Hulp, afgelopen zaterdag om 22:38 uur
Mama Bear (2026) 3,5
afgelopen zaterdag om 11:16 uur
Madman (1981) 3,0
afgelopen woensdag om 22:42 uur
Ambush Bay (1966) 3,0
afgelopen dinsdag om 17:42 uur
Gail Daughtry and the Celebrity Sex Pass (2026) 1,5
25 oktober, 23:09 uur
Ouija: Origin of Evil (2016) 3,5
Alternatieve titel: Ouija 2, 25 oktober, 08:25 uur
Haunted Mansion (2023) 2,0
24 oktober, 22:23 uur
Ouija (2014) 2,5
24 oktober, 08:01 uur
The Cabin in the Woods (2011) 3,5
23 oktober, 23:22 uur
Halloween Kills (2021) 3,0
20 oktober, 16:03 uur
The Nun II (2023) 2,5
Alternatieve titel: The Nun 2, 18 oktober, 13:16 uur
The Nun (2018) 2,5
18 oktober, 09:23 uur
It Chapter Two (2019) 3,5
Alternatieve titel: It 2, 17 oktober, 15:26 uur
Midsommar (2019) 4,0
17 oktober, 08:45 uur
Brave (2012) 2,5
16 oktober, 22:30 uur
Raya and the Last Dragon (2021) 3,0
Alternatieve titel: Raya en de Laatste Draak, 16 oktober, 22:29 uur
Evil Dead Burn (2026) 4,0
16 oktober, 08:19 uur
Doctor Sleep (2019) 3,0
15 oktober, 13:53 uur
The Conjuring: The Devil Made Me Do It (2021) 3,0
Alternatieve titel: The Conjuring 3, 15 oktober, 09:23 uur
Forgotten Island (2026) 4,0
Alternatieve titel: Het Vergeten Eiland, 14 oktober, 17:15 uur
The Conjuring 2 (2016) 3,5
Alternatieve titel: The Conjuring 2: The Enfield Case, 14 oktober, 10:13 uur
I Swear (2025) 3,5
13 oktober, 23:23 uur
The Conjuring (2013) 3,5
13 oktober, 08:41 uur
Strange World (2022) 3,0
12 oktober, 21:28 uur
The Forever Purge (2021) 3,0
Alternatieve titel: The Purge 5, 12 oktober, 08:18 uur
Peter Pan & Wendy (2023) 2,0
11 oktober, 22:02 uur
The First Purge (2018) 3,0
11 oktober, 08:16 uur
The Purge: Election Year (2016) 3,5
Alternatieve titel: The Purge 3, 10 oktober, 13:18 uur
The Purge: Anarchy (2014) 3,5
10 oktober, 08:55 uur
Legacy of Satan (1974) 2,0
8 oktober, 21:47 uur
The Purge (2013) 3,5
7 oktober, 22:45 uur
Annabelle Comes Home (2019) 2,0
6 oktober, 23:07 uur
Annabelle: Creation (2017) 2,5
Alternatieve titel: Annabelle 2: Creation, 6 oktober, 16:38 uur
Annabelle (2014) 2,0
Alternatieve titel: The Annabelle Story, 5 oktober, 22:42 uur
Final Destination 5 (2011) 2,0
4 oktober, 08:22 uur
Pet Sematary (2019) 3,5
3 oktober, 23:19 uur
The Final Destination (2009) 2,0
Alternatieve titel: Final Destination 4, 3 oktober, 08:29 uur
Soulm8te (2026) 3,0
1 oktober, 22:29 uur
