• 17.811 nieuwsartikelen
  • 183.784 films
  • 12.717 series
  • 35.115 seizoenen
  • 658.795 acteurs
  • 200.861 gebruikers
  • 9.503.823 stemmen
Avatar
 

Logboek

Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van JakobFugger. Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026

Selecteer maand & jaar

Den Hemmelige Kvinde (2026) 1,0

Alternatieve titel: The Secret Woman, afgelopen zaterdag om 22:04 uur

stem geplaatst

details  

De Tatta's 3 (2025) 3,0

afgelopen zaterdag om 09:20 uur

stem geplaatst

details  

The Whisper Man (2026) 2,0

21 september, 19:27 uur

stem geplaatst

details  

Greenland (2020) 2,0

19 september, 17:36 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 2,5 sterren

details  

How to Make a Killing (2026) 3,5

18 september, 15:14 uur

stem geplaatst

details  

Hit Man (2023) 3,5

15 september, 19:01 uur

stem geplaatst

details  

The Running Man (2025) 2,5

14 september, 18:33 uur

stem geplaatst

details  

Now You See Me: Now You Don't (2025) 3,5

Alternatieve titel: Now You See Me 3, 13 september, 10:59 uur

stem geplaatst

details  

Fountain of Youth (2025) 2,5

12 september, 14:00 uur

stem geplaatst

details  

The Long Walk (2025) 2,5

10 september, 22:01 uur

stem geplaatst

details  

The Voyeurs (2021) 2,5

9 september, 12:18 uur

stem geplaatst

details  

Scream 7 (2026) 2,0

6 september, 09:01 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 2,5 sterren

details